Dr. Zeynep Karabey

Kurucumuz

14 yıldır Almanya da düzenlenen temel, ileri ve eğitmen seminerlerine katılarak ve deneyimli hocalarımdan dersler aldıktan sonra ve hala alarak Türkiye’de Biyofrekans Eğitim Sistematiğini uygulamaktayım. Her ay çeşitli konularda( örneğin, Otoimmün Hastalıklar, Alerji, Enfeksiyon Hastalıkları…) Biyofrekans Sistematiğini gösteren seminerleri organize etmekteyim. Bu eğitimler Türkiye’ nin çeşitli illerinde organize edilmesi mümkün olduğu gibi, merkezimiz Kuşadası’nda harika bir tatil ortamında da gerçekleştirilmektedir.

Devam okuyun >

Seminer merkezimiz

Biyofrekans Akademinin öncelikli amacı Titreşim Tıbbı alanındaki bilgi paylaşımı ve doktorların farkındalık düzeylerini yükseltmektir. Bu platformda özellikle deneyimli hekimler fikirlerini ve önerilerini sunabilirler. Titreşim Tıbbıyla yeni tanışmış hekimlere yol gösterip, daha başarılı olmalarını sağlayabilirler. Ülkemizde ve Yurtdışında çeşitli kuruluşlar tarafından düzenlenen akademik platformların Biyofrekans Akademisi’ne entegre edilmesi planlanmıştır.

Devam okuyun >

Seminer & webınar

Biofrekans üzerine ilgi çekici ve bilgilendirici seminerler ve webinarlar düzenlemede uzmanız. Zengin deneyimimizle, oturumlarımız bu dinamik alanda değerli içgörüler ve bilgi sunmayı amaçlamaktadır. Güncel bilgilerin ve etkileşimli öğrenme deneyimlerinin düzenli akışını sağlayarak sık sık seminerler ve webinarlar düzenlemekten gurur duyuyoruz. Biofrekansın büyüleyici alanında keşif ve eğitim yolculuğumuza katılın.

Bİlimsel çalışmalar

Bize katılarak keskin araştırmalara ve çalışmalara daldığımız bilimsel bir yolculuğa çıkın. Bilgiyi ilerletme taahhütümüz, titiz bilimsel araştırmalarımızda yansımaktadır. Dikkatli çalışmalar yürüterek, bilimsel topluluğa değerli içgörüler sunmayı amaçlıyoruz. Kendini adamış araştırmacı ekibimiz, sistematik ve kanıta dayalı bir yaklaşım benimseyerek bulgularımızın güvenilirliğini ve ilgisini sağlar. Bilgiye olan bağlılığımızla yeni ufukları keşfederken bize katılın ve bilimsel çalışmalara olan kararlılığımızla ilerleyin.

uluslararası kongre katılım

Küresel fikir ve uzmanlık alışverişine aktif olarak katılarak uluslararası kongrelere kendinizi kaptırın. Çeşitli alanlardaki ilerlemelerin öncüsü olma taahhütümüz, bu prestijli toplantılara sürekli katılımımızla gösterilmektedir. Uluslararası kongrelere katılarak uzmanlarla bağlantı kuruyor, içgörüler paylaşıyor ve kolektif bilgi havuzuna katkıda bulunuyoruz. Bu zengin deneyim, işbirliklerini teşvik etmemizi, en son trendleri takip etmemizi ve topluluğumuza çeşitli bakış açıları getirmemizi sağlar. Bizi uluslararası bir yolculuğa katılın, burada küresel bilgi mozaiğinden aktif olarak katkıda bulunuyor ve öğreniyoruz.

Tam destek

Mail adresimize adresine e-posta göndererek, web sitesi içinden “Destek Al” bölümünden mesaj atarak ya da hafta içi 10.00 – 18.00 arası ücretsiz danışma hattından bize ulaşabilirsiniz.

Hemen şimdi

Bir Zoom görüşmesi ayarlayın

Daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın

Bir Uzmanla Görüşün