Sağlığınızı ve enerji dengenizi korumayı kolaylaştıran teknoloji

Titreşim tıbbı

Zapper, vücudun her organı, sistemi ve alt sistemi ile eşleşen belirli frekansları kullanarak vücuttaki enerjiyi senkronize eder ve enerji alanını onarır.

Zapper hakkında daha fazla bilgi edinin >

“Sizce benim sorunum nedir?”

“Kendimi çok yorgun, hasta ve enerjimi düşük hissediyorum. Sağlığıma kavuşmak için önerilen tedaviler ve ilaçları kullanmama rağmen şikayetlerim hala devam ediyor.”

Muhtemelen bu ve benzeri hasta şikayetlerine pek çok kez tanıklık ettiniz.

Devam Okuyun >

Evinizde veya ofisinizde kendi kendinize terapi uygulamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Portatif tasarımı ile frekans terapilerinin >

Kişiye Özel Master ChipCard

Diamond Shield Zapper’in sistemine önceden yüklenmiş 14 programına ek olarak, terapi protokollerini daha da genişletebileceğiniz ayrı ChipCard’ları online olarak temin edebilirsiniz.

Protokol Özellikleri >

Standart.

Diamond Shield Standart Zapper, meridyenlerin enerji kanallarını
düzenler, dış etkenlere karşı korur ve enerji bağlarının güçlendirilmesi ile
vücudun şifalanmasını başlatır.
 
Diamond Shield Standart Zapper cihazında 14 farklı terapi programı kayıtlıdır.
 
Ayrıca terapistiniz tarafından belirlenen farklı protokollerin Diamond Shield Zapper uygulaması için Trikombin cihazı ile özel ChipCard’lara program yüklenmesiyle Diamond Shield Zapper ek terapi programları uygulayabilirsiniz. Bu şekilde terapinin devamı sağlanmış olur.
 
Crystal ChipCard ile Diamond Shield Standart ve Professional Zapper cihazlarınıza Crystal programını (bkz. sayfa 13) eklemeniz mümkündür.
 
Hazır programlı ChipCard’lar online olarak sipariş verilebilmektedir.

Crystal.

Baklayan, Pisagor kuramlarını kullanarak meridyen sisteminde analog matematiksel hesaplara dayanan orantıları keşfetmiştir. Bu sayede Crystal modeli ile akupunktur terapisinin gerçekleştirilebilmesini sağlamıştır.

Mikro akımları ve Elektromanyetik Sistemi ile yeni Diamond Shield Crystal Zapper, akupunktur ve Zapper teknolojisinin sentezini bir arada sunuyor.

Paket içeriğinde bulunan bel kemeri ve sistemine yüklenmiş olan 100 dakikalık özel programı sayesinde akupunktur noktalarının spesifik frekansları Tan Tien enerji merkezine uygulanır. On iki ana meridyen, rotasyon prensibi ile frekans dürtüleri verilerek dengelenir.

Yepyeni Crystal programı, tüm meridyen sisteminin derinlikli kontrolünü sağlamaktadır. Yeni hafıza fonksiyonu, tuş kilidi ve alarm saati fonksiyonu ile kullanımı çok kolaydır.

ProfessionaL.

Diamond Shield Professional Zapper ile Master ChipCard’lar kolayca programlanabilir. Sayısal tuş takımı, kullanıcının tüm frekansları manuel olarak kolayca girebilmesini sağlar.
 
Bu cihazla oluşturduğunuz bireysel ChipCard’ları diğer Diamond Shield Zapper modelleri ile uygulanabilirler. ChipCard’lar her zaman yeniden programlanabilir.
 
Diğer Diamond Shield Zapper cihaz özellikleri yanı sıra Professional serisinde TOP 121 endikasyon listesi ve frekansları pakete dahildir.
 
Ayrıca Harmonikalische Frequenzanwendungen klavuzu ile destek vermek istediğiniz şikayetlere uygun frekans terapileri oluşturabilirsiniz.

Tam destek

Müşteri Hizmetleri ekibimiz Diamond Shield Zapper kullanımınız boyunca sınırsız ve ücretsiz destekle yanınızdadır.

Mail adresimize adresine e-posta göndererek, web sitesi içinden “Destek Al” bölümünden mesaj atarak ya da hafta içi 10.00 – 18.00 arası ücretsiz danışma hattından bize ulaşabilirsiniz.

Hemen şimdi

Bir Zoom görüşmesi ayarlayın

Daha detaylı bilgi almak için & finans konusunda ve ya başka sorularınıza severek cevap vermek isteriz.

Bir uzmanla görüşün